02.11.2021-Zgierskie Forum Gospodarcze

Na zdjęciu (od lewej) Ireneusz Zyzański, Dyrektor ŁIPH Magdalena Szewczyk, Prezes ŁIPH Kazimierz Karol Pruski, Robert Fintak

Emocje powoli opadają, a nowy miesiąc to także podsumowanie wydarzeń, które miały miejsce w październiku. Było to między innymi Zgierskie Forum Gospodarcze, na którym Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zaprezentowała panel „Różnice kulturowe w biznesie i ich wpływ na potencjalny sukces”, podczas którego prelegenci Robert Fintak – prezes firmy Terra Hexen, vice prezes Polskiej Izby Systemów Bezzałogowych, Członek rady Łódzkiej Izby Przemysłowo Handlowej, przedsiębiorca, filantrop, innowator, który odwiedził ponad 50 krajów oraz Ireneusz Zyzański – konsultant, mentor i coach w obszarze międzykulturowej komunikacji i przywództwa. Dyrektor działów HR i działów sprzedaży z 25-letnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi zespołami. Pracował w Polsce, w Libii, na Ukrainie, w Dubaju, Chinach, Rosji, Indonezji i Hong Kongu. Miał szefów 14 różnych narodowości odpowiedzieli między innymi na pytanie – Jak prowadzić biznes w różnych  i z różnymi kulturami?

Panel połączył się z otwarciem nowego miejsca na mapie Zgierza- Starego Młyna, który mieści się przy ulicy Długiej 41A w Zgierzu.

Zdjęcia: Krzysztof Głowacki, UMZ