04.03.2022-Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP – rusza nabór do projektu

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa informuje o nowym projekcie Akademia Transformacji Cyfrowej MMŚP!

Projekt Akademia Transformacji Cyfrowej skierowany jest do mikro, małych i średnich Przedsiębiorców  chcących rozwinąć potencjał kadr kierowniczych, w tym właścicieli przedsiębiorstw, osób zajmujących stanowiska kierownicze lub osób przewidzianych do awansu na stanowiska kierownicze.

Dofinansowanie stanowi pomoc de minimis i bazowo wynosi do 80% wartości netto usługi rozwojowej, jednak dla usług szkoleniowych oferujemy możliwość wniesienia wkładu własnego w postaci wynagrodzeń. Oznacza to, że wkład własny wymagany w projekcie może pokryć opłacone na rzecz pracownika wynagrodzenie i przedsiębiorca może uzyskać refundację kosztów nawet do 100% wartości szkolenia.

Z tej okazji razem z HRP Group oraz RIG Katowice serdecznie zapraszamy na spotkanie on-line dotyczące projektu.

Wtorek 08.03.2022r | godz. 10:00-12:30

Prelegentem spotkania będzie Pani Monika Dwornicka (HRP Group), która opowie o projekcie, naborze i udzieli odpowiedzi na ewentualne pytania.

W spotkaniu uczestniczyć będą także:

Pani Magdalena Szewczyk – Dyrektor Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Pani Marta Walczak – Koordynator Biura Projektów Europejskich ŁIPH

Pani Dyrektor ds. Rozwoju Aleksandra Wanat – RIG Katowice

Pani Dyrektor ds. Funduszy Europejskich Magdalena Kozińska – HRP Group

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 7 marca godz. 14:00.

Ewentualne pytania do projektu można również zgłaszać na adres: m.walczak@izba.lodz.pl

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.