07.04.2021 – FABRYKA KOMPETENCJI | FUNDUSZE INWESTYCYJNE – SZANSE I ZAGROŻENIA

Fabryka Kompetencji we współpracy z Superior Investment

=> Termin: 7 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 zapraszamy na darmowy webinar poświęcony tematyce funduszy inwestycyjnych.

=> REJESTRACJA: Do 6 kwietnia (wtorek) 2021 r. d –> zgłoszenia na adres: rejestracja@izba.lodz.pl

=> Temat szkolenia: Fundusze inwestycyjne – szanse i zagrożenia.

Czy warto inwestować własne pieniądze w fundusze inwestycyjne? Czy fundusze inwestycyjne dzisiaj mogą być alternatywą do nieruchomości lub trzymania pieniędzy w banku?

Nieustający okres pandemii, to dla wszystkich przedsiębiorców, jak i osób chcących zwyczajnie powiększać własne zasoby finansowe, czas specyficzny. Z jednej strony dużo osób na tym finansowo ucierpiało, a z drugiej – najbogatsi w Polsce i na świecie w tym samym okresie mocno się wzbogacili. Obniżanie stóp procentowych przez NBP, skrajnie niskie oprocentowanie lokal bankowych, a wręcz dopłacanie bankom do trzymania pieniędzy na kontach, skupywanie obligacji przez rząd celem „pompowania” gospodarki żywą gotówką…Na rynku finansowym dzieje się dużo, zatem nie jest zaskoczeniem, że ludzie szukają alternatywnych form powiększania oszczędności. Jednym z takich rozwiązań są fundusze inwestycyjne.

Jeśli chcesz wiedzieć:

– Czy warto inwestować własne pieniądze w fundusze inwestycyjne?

– Czy fundusze inwestycyjne mogą być dzisiaj alternatywą do nieruchomości lub trzymania pieniędzy w banku?

– Jakie są wady i zalety inwestowania na pomocą tych funduszy?

Zapisz się na nasze spotkanie online. Uczestnicy uzyskają wiedzę nt. aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie oraz szans i zagrożeń w roku bieżącym, dotyczących inwestycji w różne aktywa (nieruchomości, akcje, obligacje, fundusze).

__

Do kogo adresowane jest szkolenie?

Do wszystkich, chcących zgłębić wiedzę nt. aktualnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie, rynku kapitałowego oraz ryzyk i możliwości inwestycyjnych.

Co oferuje szkolenie?

Oprócz inwestycji prywatnych, uczestnicy dowiedzą się również jak – alternatywnie do lokaty bankowej – można dzisiaj  przechowywać kapitał firmowy, zachowując przy tym wysoką płynność i bezpieczeństwo środków.

Uczestnicy powiększą swoją wiedzę w zakresie rynku kapitałowego – aktualnych szans i zagrożeń różnych instrumentów finansowych, aktualnej sytuacji ekonomicznej w Polsce i na świecie i wpływu na biznes  oraz  możliwości inwestycyjne w roku 2021.

Prowadzący:

Marcin Ślawski – Doradca, menedżer i analityk finansowy. Od kilkunastu lat związany z branżą inwestycyjną. Certyfikowany Analityk Inwestycyjny (CAI) – Związek Maklerów i Doradców (ZMID). Uczestnik międzynarodowego programu z zakresu ekonomii, finansów inwestycyjnych oraz instrumentów finansowych „The Chartered Financial Analyst” w ramach CFA Institute (USA). Certyfikowany marketer The Chartered Institute of Marketing (Anglia) i posiadacz tytułu „Associate” w ramach tej organizacji. Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego o specjalności Zarządzanie Spółkami Kapitałowymi, studiów podyplomowych Rachunkowość i Zarządzanie Finansowe oraz Rynek Nieruchomości. Uczestnik kursów z zakresu doradztwa inwestycyjnego.