08.02.2022 – Webwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować?

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy na kolejne szkolenie on-line razem z Firmy Jutra 8 lutego 2022 roku o godzinie 13:00!

Tym razem poruszony temat „Webwriting – jak pisać do internetu, aby klienci chcieli czytać i kupować”

W jaki sposób tworzyć wartościowe merytorycznie i równocześnie przyjazne dla algorytmów i internautów
treści, dzięki którym twoja oferta a dotrze do znacznie większej ilości potencjalnych klientów?

Jak zwiększyć skuteczność swoich tekstów dzięki wykorzystaniu narzędzi oraz praktycznych wskazówek?

Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiemy się, w jaki sposób komponować treści do internetu, aby poza wartością merytoryczną skuteczniej przyciągały
klientów i zachęcały do zakupu twoich produktów lub usług.

W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu
narzędzi, które pomagają tworzyć unikalne, wartościowe i skuteczne teksty do internetu.

Prelegentem spotkania będzie Pani Agnieszka Kapusta:

Pani Agnieszka to doradca Google w programie Firmy Jutra.
Z marketingiem internetowym związana od 2012 r. Zajmuje się opracowaniem
strategii działań promocyjnych w internecie oraz analizą ich efektów.

Doświadczenie zdobywała w agencji interaktywnej, a następnie jako freelancer współpracowała z
markami z tak różnych branż jak beauty, nieruchomości czy przemysł.

Zapisy trwają do 7 lutego 2022 roku, do godziny 16:00 pod adresem:

Szkolenie jest bezpłatne, a ilość miejsc ograniczona!

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.