12.10.2021-Misja gospodarcza “TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA W POLSCE SZANSĄ DLA POLSKO-NIEMIECKIEJ WSPÓŁPRACY”

Szanowni Państwo!

Firma Dreberis organizuje misję gospodarczą z branży energetycznej z Niemiec do Polski na zlecenie Izby Przemysłowo-Handlowej w Cottbusie (IHK Cottbus). Tematem wydarzenia jest: “TRANSFORMACJA ENERGETYCZNA W POLSCE SZANSĄ DLA POLSKO-NIEMIECKIEJ WSPÓŁPRACY

Będzie to wycieczka niemieckich firm do czterech regionów Polski: Wrocław, Katowice, Łódź i Poznań.  Celem przyjazdu firm jest zainicjowanie nowych kontaktów gospodarczych. Niemieccy uczestnicy są zainteresowani sytuacją na polskim rynku oraz możliwościami współpracy polsko-niemieckiej i w związku z tym organizujemy dla nich wyjazd informacyjny.

Chcielibyśmy spytać, czy są Państwo zainteresowani krótkim wystąpieniem podczas wydarzenia? Będzie to możliwość do zareklamowania Państwa działalności wśród niemieckich uczestników oraz zdobycia nowych ciekawych kontaktów biznesowych. Podczas wydarzenia będziemy wspierani przez polsko-niemieckich tłumaczy.

Wydarzenie w Łodzi odbędzie się 28.10. w godzinach 9:00 – 10:00 w NOVOTEL Łódź Centrum na Al. Piłsudskiego 11a.

Firma jest również chętna zorganizować wizytę do firmy/warsztatu/laboratorium/hali/pracowni związanej z energetyką dla niemieckich uczestników. Byłaby to taka około godzinna wycieczka, z kimś z firmy, kto mógłby oprowadzić i opowiedzieć czym się aktualnie firma zajmuje. Tutaj również będzie wspierać tłumacz.

Na koniec kilka podstawowych informacji o firmie Dreberis: jesteśmy firmą doradczą wspierającą firmy oraz instytucje w działalności na arenie międzynarodowej. Dzięki naszym biurom w Niemczech i Polsce (ale również na Ukrainie i w Szwajcarii) ważnym obszarem naszej działalności jest wspieranie polsko-niemieckiej współpracy gospodarczej m.in. poprzez organizację misji gospodarczych (łącznie zorganizowaliśmy ponad 100 takich projektów dla niemieckich instytucji publicznych). Regularnie pracujemy na zlecenie ministerstw oraz agencji wspierających wymianę biznesową. Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://www.dreberis.pl/

Jeżeli są Państwo zainteresowani zapraszamy do kontaktu: