15.03.2022-Szkolenie razem z Firmami Jutra

Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy już 15 marca o godzinie 13:00 na szkolenie on-line razem z Firmami Jutra!

Tematem najbliższego szkolenia będzie: Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce

Zapisy na szkolenie przyjmowane są na adres: biuro@izba.lodz.pl

Szkolenie jest bezpłatne i odbywa się na platformie ZOOM.

Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z internetu używając w tym celu smartfona, dlatego bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw. Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa oraz Firmy Jutra zapraszają na szkolenie, w trakcie którego dowiesz się o jakie elementy musisz zadbać na stronie mobilnej sklepu internetowego, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.
Dodatkowo opowiemy o:
● testach UX;
● szybkości ładowania strony – dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć;
● jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony;
● narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować stronę mobilną sklepu internetowego, aby zachęcała klientów do zakupu.
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Po zakończeniu szkolenia
każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych. Zapisz się!