15.03.2022 – Szkolenie „Strona mobilna-11 elementów ważnych dla e-commerce”

Serdecznie zapraszamy na szkolenie, które odbędzie się 15 marca 2022 roku o godzinie 13:00!

Strona mobilna – 11 elementów ważnych dla e-commerce

Coraz więcej twoich potencjalnych klientów korzysta z internetu używając w tym celu smarfona, dlatego bardzo ważne jest, aby wyjść tym użytkownikom naprzeciw. Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, Google, PFR i OChK zapraszają na szkolenie w ramach programu Firmy Jutra, w trakcie którego dowiesz się o jakie elementy musisz zadbać na stronie mobilnej sklepu internetowego, aby zrobić dobre wrażenie na użytkowniku oraz jak korzystać z analityki, aby zacząć sprzedawać więcej.
Dodatkowo opowiemy o:
● testach UX;
● szybkości ładowania strony – dlaczego jest ważna i jak ją mierzyć;
● jak zadbać o elementy strony aby usprawnić działanie strony;
● narzędziach i skryptach, które pomogą Ci usprawnić stronę mobilną.

Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz się, w jaki sposób przygotować stronę mobilną sklepu internetowego, aby zachęcała klientów do zakupu.
Co zyskujesz?
W trakcie spotkania doradca Google z programu Firmy Jutra koncentruje się na praktycznym wykorzystaniu narzędzi, które pomogą rozwinąć sprzedaż za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Po zakończeniu szkolenia
każdy z uczestników może otrzymać dostęp do unikalnych materiałów szkoleniowych.

Firmy Jutra to bezpłatny program edukacyjno-rozwojowy dla przedsiębiorców stworzony przez Google i Polski Fundusz Rozwoju w partnerstwie strategicznym z Operatorem Chmury Krajowej. Program zapewnia wsparcie z zakresu rozwiązań chmurowych, biznesu i marketingu internetowego, w ramach indywidualnych konsultacji, szkoleń grupowych i materiałów edukacyjnych.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 14 marca godz. 14:00.

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.