17.02.2021 – BIZNES MIKSER 4.0 | ZMIANA TERMINU

Szanowni Państwo,

w związku niepewną sytuacją dotyczącą możliwości bezpiecznego organizowania wydarzeń stacjonarnych w okresie trwania pandemii COVID-19, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa postanowiła przełożyć Biznes Mikser 4.0 na jesień 2021 r.

Wierzymy, że przełożenie terminu pozwoli nam zorganizować spotkanie bezpiecznie i zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Mamy nadzieję, że nasza decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i akceptacją. Wszyscy dotychczasowi sponsorzy, partnerzy oraz gość specjalny Ralf Knegtmans pozostają z nami w niezmienionym składzie. Chcemy wzbogacić dyskusję o wątki bezpośrednio odnoszące się do aktualnej sytuacji covidowej oraz porozmawiać o prognozach dla świata, gospodarki i biznesu w epoce post-covid.

Wierzymy, że zechcą Państwo przeczekać z nami ten trudny okres i wziąć udział w bezpiecznej, stacjonarnej wersji Biznes Miksera na jesieni.

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i do zobaczenia jesienią.