17.03.2022-Urzędy Bliżej Przedsiębiorców w temacie legalnego zatrudnienia uchodźców

Szanowni Państwo!

W związku z panującą sytuacją Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa proponuje spotkanie, na którym omówimy bardzo dokładnie tylko jeden temat – temat związany z legalnym zatrudnieniem uchodźców.

17.03.2022 | godz.13:00

Prelegentem spotkania będzie Kierownik Wydziału Obsługi Cudzoziemców Powiatowego Urzędu Pracy w Łodzi – Robert Gąciarek

Moderatorem spotkania będzie Pan Marek Spiżewski – Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 17 marca godz. 9:00.

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.

O wydarzeniu informują także

Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan |