17.11.2021-Szkolenie dla eksporterów

SZKOLENIE > > > INCOTERMS® 2020.  NAJNOWSZA WERSJA MIĘDZYNARODOWYCH REGUŁ HANDLU

Incoterms® 2020 to najnowsza wersja warunków handlowych w zakresie sprzedaży towarów wprowadzonych  przez Międzynarodową Izbę Handlową z siedzibą w Paryżu . Jak ją rozumieć i stosować ?

Celem szkolenia będzie przekazanie informacji o najnowszej wersji Incoterms® 2020, ich nowej strukturze , różnicach w stosunku do Incoterms® 2010 oraz o zasadach prawidłowego i bezpiecznego ich zastosowania w transakcjach międzynarodowych oraz zapoznanie się z ich nowym katalogiem.

Do kogo adresowane jest szkolenie?
| do przedsiębiorców będących aktualnymi i potencjalnymi eksporterami lub importerami,
| do pracowników działów eksportu, importu,
| do pracowników agencji celnych.

Środa, 17 listopada 2021 r. | godz. 09.00 – 14.00
Szkolenie online na platformie ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany na podany w formularzu zgłoszeniowym email.

Formularz uczestnictwa Incoterms 17.11.2021

Prowadzący:
Tomasz Sętkowski
– właściciel PROF-IUS, firmy członkowskiej ŁIPH, od 2012 roku cyklicznie prowadzi dla izby szkolenia z handlu międzynarodowego.
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, o specjalizacji prawa celnego. W latach 1991 – 2007 pracownik łódzkiej administracji celnej (zajmował się m.in. obsługą podmiotów z poziomu oddziału celnego, oraz Izby Celnej w Łodzi). Doświadczenie zdobywał także w korporacjach międzynarodowych, takich jak Corning Cable Systems czy PwC Polska, na stanowiskach związanych z obsługą celną. Odpowiedzialny m.in. za przygotowanie i wdrożenie firmy do uzyskania certyfikatu AEO, analitykę celną na poziomie obszaru EMEA.

| Koszt udziału w szkoleniu:
/Ceny netto za jednego uczestnika/

• FIRMA CZŁONKOWSKA ŁIPH       249 zł/netto
  • FIRMA NIEZRZESZONA W ŁIPH   349 zł/netto

| Skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego należy przesłać do dnia 15 listopada 2021 na adres:a.pawlak@izba.lodz.pl