19.04.2021 | AKADEMIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH – SZKOLENIA

Zapraszamy do udziału w szkoleniach kierowanych do przedsiębiorców, instytucji i osób chcących zwiększyć kompetencje w zakresie udziału w zamówieniach publicznych.

Szkolenia organizowane przez Kancelarię Radcy Prawnego Błażeja Sarnowskiego

Kancelaria w roku 2020 rozpoczęła we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, Wielkopolską Grupą Prawniczą Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Sp.k., adwokat Anną Kubicą projekt pn.: „Akademia Zamówień Publicznych” mający na celu podniesienie wiedzy i kompetencji w zakresie zamówień publicznych wśród mikro, małych i średnich przedsiębiorców (i ich pracowników), którzy nie posiadają doświadczenia na rynku zamówień publicznych, z obszaru woj. łódzkiego, opolskiego i śląskiego a są zainteresowani ubieganiem się o zamówienia publiczne na terenie Polski, poprzez realizację działań szkoleniowych i/lub doradztwa (w okresie 01/09/2020-30/06/2023r.).

Pełny zakres wiedzy o szkoleniach:

-> Plik PDF

-> Strona – Akademiazp.pl

W związku ze współpracą naszej Izby z Liderem Projektu, zachęcamy do zgłoszeń poprzez:

> Telefon: 603 650 065

-> email: rekrutacjapzp@izba.lodz.pl