19.05.2022-Wideomarketing-buduj społeczność, przyciągaj klientów

Szanowni Państwo!

Już 19 maja zapraszamy do uczestnictwa w darmowym szkoleniu on-line!

Wideomarketing – buduj społeczność, przyciągaj klientów

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa razem z Firmami Jutra zabierze Was w wirtualny świat, o którym opowie Pani Ewa Wójcik, która na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania narzędzi marketingu online w celu zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki.

Zapisy na adres: biuro@izba.lodz.pl

Wyjaśnimy jakie są najlepsze praktyki i zasady dotyczące tworzenia treści wideo, a także na co należy zwrócić uwagę, aby tworzone przez nas materiały pozostały dobrej jakości i równocześnie przyciągały uwagę odbiorców.
Omówimy wymagania techniczne, dajemy praktyczne wskazówki oraz zaprezentujemy przydatne narzędzia.
Dla kogo jest to szkolenie?
Szkolenie dla przedsiębiorców i osób chcących rozpocząć działalność gospodarczą, dzięki któremu dowiesz
się, w jaki sposób tworzyć materiały wideo na stronę internetową oraz kanały społecznościowe.