20.01.2022 – Urzędy Bliżej Przedsiębiorców – instrumenty rynku pracy

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców. Tym razem we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi!

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Zapoznaj się z RODO.

ZAPISY NA SPOTKANIE -> biuro@izba.lodz.pl

Zapisy trwają do 18 stycznia 2021 roku do godziny 16:00!

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:
Instrumenty rynku pracy dedykowane dla przedsiębiorców.

Prelegentem spotkania będzie przedstawiciel z Powiatowego Urzędu Pracy, specjalnie dedykowany dla Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej oraz dla samego spotkania!

Organizator: ŁIPH wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi
Termin: 20 stycznia (czwartek), godz. 13:00

Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na biuro@izba.lodz.pl do 18 stycznia 2022 (wtorek).

O wydarzeniu informują także

Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan |