20.05.2021 – FABRYKA KOMPETENCJI | DOBRE PRAKTYKI PRACY ZDALNEJ

__

RETRANSMISJA SPOTKANIA – TUTAJ

__

Fabryka Kompetencji we współpracy z LEADER SHEEP

=> 20 maja (czwartek) 2021 r. 9:00 – 11:00 zapraszamy na bezpłatny webinar poświęcony tematyce dobrych praktyk pracy zdalnej.

Rejestracja na webinar:

FABRYKA KOMPETENCJI – DOBRE PRAKTYKI PRACY ZDALNEJ

  Spotkanie online odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Poradnik jak zainstalować darmowe konto znajduje się -> TUTAJ

  Jeśli chcesz wiedzieć:

  • Co o pracy zdalnej mówią eksperci, kiedy jest ona efektywna?
  • Jakie podstawowe potrzeby pracowników są zaspakajane, dzięki temu, że pracują zespołowo?
  • Jak praca zdalna wpływa na to, że te potrzeby są deprywowane?
  • Jak Szefowie mogą pomóc pracownikom pracującym zdalnie zaspokajać te potrzeby, jak dawać znaki rozpoznania, budować strukturę i dostarczać stymulacji?
  • Czemu codzienne odprawy online mają znaczenie i jak je prowadzić?
  • Jak stymulować komunikację w zespole pracującym zdalnie?
  • Jak dbać o równy dostęp do informacji?
  • Jak ograniczać poczucie izolacji i samotności u osób pracujących zdalnie?
  • Dlaczego One2One w sytuacji pracy z domu powinny odbywać się co tydzień i jak je prowadzić?
  • Jak planować pracę dla zespołu zdalnego?
  • Jak przeciwdziałać efektowi Ringelman’a – próżniactwu społecznemu w pracy zdalnej?
  • Jak delegować pracę adekwatnie do możliwości pracowników? Jak monitorować postęp pracy?
  • Z jakich narzędzi korzystać by wspierać pracę zdalną?

   Zapisz się na nasze spotkanie – rejestracja@izba.lodz.pl

  __

  -> Co wyróżnia nasz szkolenie?
  Szkolenie jest prowadzone przez 2 psycholożki, mające wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami zdalnymi. W trakcie szkolenia posługiwać się będziemy przykładami polskich firm z różnych branż. W trakcie szkolenia dzielić się będziemy najnowszymi wynikami, dotyczącymi pracy zdalnej i zarządzania osobami wykonującymi pracę w tym systemie.

  -> Do kogo adresowane jest szkolenie?
  Szkolenie kierujemy do osób zarządzających zespołami pracującymi zdalnie lub w systemie hybrydowym. Także do osób, które w przyszłości pełnić będą role liderskie i menedżerskie, i zarządzać zespołami zdalnymi lub hybrydowymi.

  Co oferuje szkolenie?
  1. Poznanie sposobów jak angażować pracowników podczas pandemii;
  2. Umiejętność wykorzystywania odpowiedzialności managerskiej do rozwoju organizacji i pracowników;
  3. Umiejętność weryfikacji ścieżek rozwijania potencjału organizacji w czasie panowania Covid-19;
  4. Poznanie nowego stylu przywództwa, którego wymaga dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość biznesowa w trakcie trwania pandemii.

  Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział

  • Poznasz dobre praktyki przynoszące pozytywne efekty w pracy zdalnej
  • Wyjdziesz z zestawem narzędzi, które będziesz mógł/mogła zastosować w pracy ze swoim zespołem


  PROWADZĄCE:

  • Justyna Kliombka-Jarzyna

  PSYCHOLOŻKA, MANAGERKA Z 21-LETNIM DOŚWIADCZENIEM, COACH INDYWIDUALNY I ZESPOŁOWY, MENTORKA

  Jej głównym obszarem specjalizacji jest rozwijanie kompetencji managerów średniego i wysokiego szczebla. Posiada bogate doświadczenie zarówno w indywidualnej, jak i grupowej pracy z klientem biznesowym. Korzystając z wieloletniego doświadczenia terapeutycznego i coachingowego pracuje z managerami rozwijając ich kompetencje w obszarze skuteczności osobistej i zawodowej ze szczególnym uwzględnieniem budowania postawy i pozycji lidera. Wspiera ich także w przezwyciężaniu wewnętrznych barier i ograniczeń. W pracy rozwojowej często wykorzystuje narzędzia z obszaru coachingu grupowego i zespołowego. Jest dyrektorem merytorycznym ds. rozwoju w Leader Sheep. Przez ostatnie 12 lat zarządza zespołami rozproszonymi pracującymi zdalnie, w firmie HRP Group, następnie w Leader Sheep. Od 15 lat prowadzi zajęcia dla słuchaczy studiów wszystkich typów, wraz z podyplomowymi, w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego. Zrealizowała blisko 35 000 godzin szkoleniowych. Od kwietnia 2018 pracuje jako psycholog dla Samsung R&D.

  Miała przyjemność pracować przez 3 lata z Team Leaderami oraz pracownikami Contact Center łódzkiej firmy Toya – kampanii wychodzącej i przychodzącej, rozwijając ich kompetencje sprzedażowe i z zakresu obsługi klienta, a także liderskie.

  Pracowała z osobami zarządzającymi Contact Center Play, propagując wśród nich multigeneracyjne podejście do zarządzania. Pracowała z osobami zarządzającymi Contact Center i Team Leaderami Multibanku, nad wdrażaniem rozwiązań dedykowanych przedstawicielom różnych pokoleń.

  • Marta Rolnik

  PSYCHOLOŻKA, TRENERKA, MENEDŻERKA Z 15 LETNIM DOŚWIADCZENIEM, COACH INDYWIDUALNY I ZESPOŁOWY

  Trenerka z ponad 15-letnim doświadczeniem w prowadzeniu firmy, której działalność opierała się m.in. na poszukiwaniu i rozwijaniu młodych talentów, a także na trzymaniu wysokich standardów obsługi klienta indywidualnego i biznesowego w oparciu o autorskie standardy zgodne z DNA firmy. Miała przyjemność przez 15 lat zarządzać zespołem rozproszonym. Szkoli i certyfikuje ze standardów obsługi klienta w markach popularnych, premium i luksusowych. Konsultowała, doskonaliła i wdrażała standardy obsługi klienta w kampaniach/działach obsługi rozmów wychodzących, przychodzących i reklamacyjnych w call center firmy Toya podczas kilkumiesięcznych procesów szkoleniowych dla każdego działu, tworzyła także strategię dla Team Leaderów odnośnie działań follow – up. Pracowała dla branży automotive biorąc udział m.in. w układaniu strategii badań mystery shopping, także dla obsługi przez telefon i działów call center.

  Jej specjalnością, jako psychologa jest rozwój uczestników szkoleń w obszarach: profesjonalnej empatii, zmniejszania występowania gier psychologicznych m.in. poprzez budowanie poczucia własnej wartości i pozycji: ja jestem OK – Ty jesteś OK (nawet jeśli przeżywasz trudne emocje), radzenia sobie w sytuacjach wymagających w pracy.

  Jej pasją jest pieczenia ciasta i nurkowanie.

  Spotkanie online Fabryki Kompetencji z ŁIPH – udział bezpłatny!

  Zwracamy uwagę, że w trakcie uczestnictwa w spotkaniu, mogą Państwo udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie poczytywane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania w sieci Internet, w tym mediach społecznościowych. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. – SZCZEGÓŁY RODO