22.03.2022-Biznes na Placu!

Szanowni Państwo!

Już 22 marca o godzinie 15:00 odbędzie się spotkanie organizowane przez Łódzką Izbą Przemysłowo-Handlową!

Zapisy na adres: biuro@izba.lodz.pl

Najbliższy Biznes na Placu to wydarzenie, które obfitować będzie w wiele merytorycznych rozmów. Zarówno przedstawiciele otoczenia biznesu, którzy wystąpią ze specjalnymi tematami przygotowanymi dla uczestników wydarzenia, prezentacje nowych firm członkowskich, networking oraz poczęstunek.

Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., PKO Bank Polski, Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości, Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. to tylko niektóre z organizacji oraz firm, które będą uczestniczyć w wydarzeniu.

„Dofinansowanie szkoleń dla pracodawców i pracowników z zakresu cyfryzacji i sektora opieki zdrowotnej” to natomiast temat, który przedstawi Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa!

W temacie zawarte są dwa projekty dla przedsiębiorców, które zostaną omówione podczas spotkania.

Zapisy na adres: biuro@izba.lodz.pl

Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zależy, aby firmy, które są z nami od niedawna poznały się, a co ważniejsze – miały szansę pokazać swoją działalność szerszemu gronu.