23.02.2021 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców, realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

__

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców. Tym razem we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi.

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Zapoznaj się z RODO.

ZAPISY NA SPOTKANIE -> TUTAJ

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:
1. Formy wsparcia w ramach „Tarczy antykryzysowej” (wszystkie wersje od 1.0 do 7.0) realizowane przez Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi.

2. Priorytetowe usługi i instrumenty rynku pracy na rzecz pracodawców i przedsiębiorców, m. in:
– dofinansowanie wynagrodzeń
– refundacja wyposażenia stanowisk pracy
– staże

Organizator: ŁIPH wraz z Powiatowym Urzędem Pracy w Łodzi
Termin: 23 lutego (wtorek), godz. 11:00-12:00

Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na biuro@izba.lodz.pl do 22 lutego (poniedziałek).

Projekt wspierają:
– Business Centre Club