23.03.2022-Dziękujemy za przybycie na kolejne spotkanie „Biznes na Placu”!

Szanowni Państwo!

Jest nam niezmiernie miło, że tak licznie przybyliście na wczorajsze spotkanie w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej na Placu Wolności 5!

Wiele rozmów, prelegentów, wymiany zarówno wizytówek jak i poglądów na przeróżne tematy – to wszystko zaowocowało świetną atmosferą, która trwała do samego końca spotkania.

Dodatkowo cieszy Nas fakt, że networking, który odbył się po spotkaniu wzbudził tak pozytywne emocje i rozmowy.

Serdecznie zapraszamy już teraz na kolejne spotkania!

Poniżej przedstawiamy Państwu firmy, które niedawno dołączyły do Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej:

1. Pracowania Architektoniczna  „Monika Bachmańska-Słowikowska Urbanistyka i Architektura” zajmuje się projektowaniem w następujących obszarach:

– Projektowanie Architektoniczne.  Wykonuje opracowania projektowe dla wszystkich faz procesu inwestycyjno-budowlanego – od koncepcji (w tym analiza chłonności działki), przez projekty budowlane, po projekty wykonawcze (w specjalności architektonicznej

– Projektowanie Wnętrz. Firma wykonuje także kompleksowe projekty wnętrz mieszkalnych oraz wnętrz użyteczności publicznej.

• Pamapol – Producent dań gotowych, zup, konserw i pasztetów, sosów, smarowideł.
  • Prima Vision – Salon Optyczny, jedyny w województwie certyfikowany specjalista VARILUC GOLD. Największe Salon Optyczny w województwie łódzkim. Największy w Polsce Salon Optyczny dla dzieci.
  • Biznes Butik – Biznes Butik działa w ramach grupy kapitałowej podmiotów specjalizujących się w doradztwie biznesowym. Wspiera przedsiębiorców sektora MŚP w obszarach dotacji unijnych, pożyczek i kredytów.
  • MC Alpinizm przemysłowy – MC Alpinizm Przemysłowy to firma działająca od 1998 roku. Powstała z pasji do wspinaczki wysokogórskiej. Udział w licznych kursach i szkoleniach wraz z naszym doświadczeniem dało początek i solidny fundament Firmie MCAP.Pracujemy dla przemysłu łącznościowego i energetycznego wykorzystując techniki linowe i alpinistyczne. Docieramy wszędzie tam, gdzie nie dotrze dźwig, podnośnik i inny ciężki sprzęt.
  • Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna PKO – Przyjmowanie depozytów, udzielanie kredytów oraz wykonywanie innych czynności określonych przepisami prawa według ustawy „Prawo bankowe” i wymienionych w statucie banku.
  • Rosenfeld Mediation Center Hanna Rosenfeld – MEDIACJE W SPRAWACH CYWILNYCH, GOSPODARCZYCH, RODZINNYCHI PRACOWNICZYCH, HANNA ROSENFELD – MEDIATOR STAŁY SĄDU OKRĘGOWEGO W ŁODZI
  • Pathfinder – Nasz zespół to specjaliści w zakresie rekrutacji, oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji, podwykonawstwa w przemyśle i logistyce.
  • P&K window devices Piotr Kusiak – Pomiar+montaż+serwis osłon i dekoracji okiennych wewnętrznych i zewnętrznych (rolety, żaluzje, zasłony, karnisze, moskitiery, markizy, screeny)
  • Columna Medica – Klinika rehabilitacyjna, hotel, strefa medical Wellness. Leczenie kręgosłupa, terapia ortopedyczna. Jest to nowoczesna klinika rehabilitacji i leczenia schorzeń narządu ruchu, położona w otoczeniu sosnowego lasu, w pobliżu miasta Łódź.
  • Implamed – Nasza praca to w przeważającej większości zabiegi implantologiczne. Stosujemy wiele znanych systemów ale niewątpliwie największym naszym wyróżnieniem jest wprowadzenie z sukcesem ogromnej liczby implantów jednofazowych: tytanowych, cyrkonowych, indywidualnych.
  • Progressivo – niezalezna agencja kreatywna. Działa od przeszło 20 lat. Opowiadane historie, budowane marki, czy tworzone interakcje muszą nie tylko pięknie wyglądać. Muszą też efektywnie funkcjonować.
  • Biuro Rachunkowe „PODATEK” Irena Wielowska – Rozliczanie osób prowadzących działalność gospodarczą – wszystkie formy opodatkowania, rozliczanie podatku VAT, rozliczenia z ZUS pracodawców i pracowników, rozliczenia roczne.
  • CORNING- CORNING OPTICAL COMMUNICATIONS POLSKA to ponad 3000 osób tworzących przyszłość komunikacji. W naszych zakładach w Strykowie projektujemy i produkujemy kable światłowodowe, z których codziennie korzysta cały świat, logując się na media społecznościowe, oglądając filmy HD, czy robiąc zakupy w sieci. Jesteśmy częścią Corning Incorporated z siedzibą w Nowym Jorku, działającego od 1851 roku i posiadającego ponad 100 fabryk i biur na całym świecie.
  • Certools – wiodący producent filtrów oraz akcesoriów gazowych. Będąc liderem na rynku, dostarczamy nasze produkty do polskich i światowych producentów systemów instalacji LPG i CNG, do hurtowni, zakładów montażowych i warsztatów samochodowych. Współpracujemy z firmami z ponad 40 krajów i ciągle powiększamy grono naszych odbiorców.
  • ChRo – Met PPHU Romuald Choiński – zajmuje się produkcją oraz montażem konstrukcji stalowych. Rozbudowany park maszynowy, który systematycznie się powiększa, pozwala na realizację najbardziej wymagających zleceń.
  • PTM POLSKA – Sprzedaż naczep i przyczep nowych i używanych, wynajem naczep, serwis, części zamienne, finansowanie pojazdów. Projektowanie, produkcja i montaż automatycznych systemów przeładunkowych.
  • Pod Jedynką – Wynajem apartamentów, mieszkań, kwater pracowniczych, pokoi noclegowych, powierzchni handlowo-usługowych, biurowych, kupno i sprzedaż nieruchomości.
  • Lim 8 – Kompleksowa, produkcja imprez, koncertów, konferencji, pokazów mody, premier oraz spektakli teatralnych. Wspiera wszędzie, gdzie potrzeba wiedzy technicznej, sprawdzonego sprzętu i zaangażowanej ekipy realizacyjnej.
  • Salve – Szpital Salve jest jedną z najnowocześniejszych obecnie prywatnych placówek tego typu w Polsce. Pięć przychodni i Szpital Salve to placówki w pełni przystosowane i zawsze gotowe do niesienia pomocy pacjentom, w najszerszym zakresie opieki medycznej. W SALVE pracuje ponad 300 lekarzy wszystkich specjalności a ponad 300 000 pacjentów rocznie korzysta z naszych usług.