24.03.2021 – POD PATRONATEM ŁIPH | Podstawowe umowy w branży IT. Podział, strony, przedmiot

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Wspólnie z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy zapraszamy na kontynuację cyklu webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawiać interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej!

Cały cykl został objęty patronatem ŁIPH.

W środę 24 marca 2021 r. o godz. 16:00 zapraszamy na darmowy webinar: Podstawowe umowy w branży IT. Podział, strony, przedmiot

Webinar, który poprowadzi radca prawny Monika Susałko rozpocznie cykl spotkań w ramach „Rzeczowo o Prawie” dotyczących umów związanych z pozyskiwaniem, wdrażaniem i wspieraniem narzędzi IT wykorzystywanych w działalności przedsiębiorców.

Pierwsze spotkanie ma na celu wskazanie obszarów, w których najczęściej wykorzystywane są narzędzia IT oraz istotnych aspektów, które należy wziąć pod uwagę, zawierając umowę z dostawcą takich rozwiązań.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/podstawowe-umowy-w-branzy-it-podzial-strony-przedmiot/

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!

Prezentacja potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegentów. Udział jest całkowicie bezpłatny.