24.06.2021 – PIP OIP W ŁODZI SZKOLI PRZEDSIĘBIORCÓW

ZMIANA TERMINU SZKOLENIA – WRZESIEŃ, 2021

__

Z przyjemnością informujemy o zawarciu współpracy z Państwową Inspekcją Pracy Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi, której owocem będzie cykl spotkań z inspektorami OIP w Łodzi, szkolących, rozwijających i edukujących firmy członkowskie ŁIPH z szeroko pojętego zakresu prawa pracy, BHP oraz legalności zatrudnienia.

Nasz cykl rozpoczniemy jesienią 2021 r.

Rejestracja na webinar:

PIP OIP W ŁODZI SZKOLI PRZEDSIĘBIORCÓW

__

Mamy nadzieję, że po wakacyjnej przerwie uda się zrealizować kolejne spotkanie z inspektorami OIP w Łodzi w formie stacjonarnej.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy firmy członkowskie ŁIPH do udziału w spotkaniu.

Program szkolenia dla przedsiębiorców/pracodawców zrzeszonych w Łódzkiej Izbie Przemysłowo – Handlowej

1000 – 1045 “Prawo pracy z uwzględnieniem rozwiązań prawnych wprowadzonych przepisami Tarcz Antykryzysowych oraz zagadnienia z zakresu legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej”

1. Czas pracy

2. Wynagrodzenie za pracę i inne świadczenia związane z pracą

3. Urlop wypoczynkowy

4. Praca zdalna

5. Profilaktyczne badania lekarskie

6. Szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

___

1100 – 1145 „Obowiązki pracodawcy w związku z wypadkiem przy pracy. Prewencja wypadkowa”

1. Cele badania wypadków przy pracy
    2. Dokumentowanie
    3. Metodyka
    4. Prewencja

___

1200 – 1225 „Przepisy BHP a praca zdalna – problemy podmiotów zatrudniających”

___

1240 – 1300 „Działalność prewencyjno – promocyjna realizowana przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi. Korzyści wynikające z uczestnictwa w programach i konkursach”

24 czerwca (czwartek), 10:00 – 13:00.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE