27.01.2022 – Urzędy Bliżej Przedsiębiorców – Izba Administracji Skarbowej w Łodzi

Szanowni Państwo!

Serdecznie zachęcamy do czwartkowego spotkania razem z Krajową Administracją Skarbową!

Co zostanie omówione 27 stycznia?

Opodatkowanie przychodów z najmu

Nieodpłatne świadczenie pracowników

Powiększony katalog przychodów z działalności gospodarczej

Zmiany w amortyzacji

Ryczałt od przychodów zagranicznych osób przenoszących miejsce zamieszkania na terytorium RP

Przejściowy ryczałt od dochodów

Zmiany w ryczałcie (zmiana definicji wolnych zawodów, karta podatkowa, ryczałt – nowe stawki)

Czwartek 27 stycznia 2022 r. godz.13:00

Prelegentem spotkania będzie Pan Adam Bąkiewicz – Kierownik Pierwszego Działu Podatków Dochodowych i Nadzoru nad Orzecznictwem w Krajowej Administracji Skarbowej w Łodzi

Moderator spotkania – Pan Marek Spiżewski, Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 27 stycznia godz. 11:00.
Pytania do prelegenta prosimy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.

PARTNER GŁÓWNY

O wydarzeniu informują także:

Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan |