27.04.2022-Premiera raportu „Czas pracy-nowe wyzwania, nowe rozwiązania”

Już 27 kwietnia 2022 r. zapraszamy na premierę raportu „Czas Pracy – nowe wyzwania, nowe rozwiązania”, która odbędzie się w Centrum Kreatywności Fabryka na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Adres:  ul. ks. bp. Tymienieckiego 22G; 90-349 Łódź

Raport „Czas pracy – nowe wyzwania, nowe rozwiązania” to najnowszy raport przygotowany przez firmę doradczą Déhora Polska oraz przy współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. Autorzy raportu zapytali ponad 50 firm z regionu łódzkiego, jak poradziły sobie ze skutkami pandemii, procesami rekrutacyjnymi, utrzymaniem zespołów pracowniczych, wymuszonymi absencjami oraz planowaniem czasu pracy, w tym pracy zdalnej. Wyniki raportu jednoznacznie pokazują, że pandemia COVID-19 odcisnęła dość silne piętno na funkcjonowaniu firm, jednocześnie stając się motorem napędowym do wprowadzania znaczących zmian w dość krótkim czasie i adaptacji do zmieniających się okoliczności.

Podczas spotkania goście będą mogli poznać najciekawsze wnioski płynące z raportu, dowiedzieć się jak inne firmy radzą sobie z planowaniem czasu pracy oraz zabrać raport ze sobą do domu.

Tematy poruszane podczas panelu dyskusyjnego:

1.           Rekrutacja i rotacja pracowników w okresie pandemii – problem czy business as usual

2.           Planowanie czasu pracy w okresie pandemii – środki zaradcze i bariery

3.           Praca zdalna – chwilowe rozwiązanie czy stały trend

4.           Czas pracy i zarządzanie ludźmi po pandemii – przewidywania, obawy, plany

Agenda spotkania:

10:00 – Rozpoczęcie spotkania

10:15 – Najważniejsze wnioski płynące z raportu – Paweł P. Mlicki, Déhora Polska

11:15 – Panel dyskusyjny:

Moderator Panelu dyskusyjnego – Paweł P. Mlicki | Déhora Polska

Uczestnicy panelu dyskusyjnego:

Małgorzata Kapral | HR Director | Poland GDC | Fujitsu Technology Solutions

Dorota Wójtowicz | OSCO EMEA HR BP | HR Manager Poland & Czech Republic | Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.

Przedstawiciel Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.

12:00 – 12:40 – Networking i zakończenie wydarzenia

Rejestracji można dokonać mailowo na adres anna.kadzielewska@sse.lodz.pl  do dnia 26.04.2022 r.