27.05.2021 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Przestrzeganie rozwiązań prawnych wprowadzonych przepisami Tarcz Antykryzysowych w zakresie prawnej ochrony pracy

__

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędy Bliżej Przedsiębiorców, tym razem we współpracy z Państwową Inspekcją Pracy Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi

-> Przestrzeganie rozwiązań prawnych wprowadzonych przepisami Tarcz Antykryzysowych w zakresie prawnej ochrony pracy

TERMIN: 27 maja (czwartek) 10:00 – 11:30

ZAPISY NA SPOTKANIE -> zgłoszenia na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 26 maja (środa) 2021 r. Link na spotkanie zostanie wysłany na podany w rejestracji adres e-mail.

PYTANIA DO URZĘDNIKÓW -> Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać również na adres: rejestracja@izba.lodz.pl do 25 maja (wtorek).

__

Co zostanie poruszone podczas spotkania?:

Poruszane zagadnienia, w prelekcji oraz dyskusji, dotyczą stosowania zmian legislacyjnych w zakresie prawnej ochrony pracy wprowadzonych przepisami Tarcz Antykryzysowych, w tym:

• czas pracy
  • wynagrodzenie za pracę
  • urlop wypoczynkowy
  • praca zdalna
  • profilaktyczne badania lekarskie
  • szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy

Organizator: ŁIPH wraz z Państwową Inspekcją Pracy Okręgowym Inspektoratem Pracy w Łodzi

Projekt wspierają:
– Business Centre Club
– Klub 500
– Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej
– Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego
– Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi

__

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Spotkanie za pośrednictwem platformy ZOOM będzie rejestrowane. Prosimy zapoznać się z RODO.