28.01.2022 – Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

Coś nowego!

Coś innego!

💥🆕

Razem z Firmy Jutra proponujemy nowe spotkania, które odbywać się będą w Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej raz w miesiącu!

Pierwsze spotkanie już 28 stycznia 2021 roku o godzinie 12:00💪

„Jak z pomocą Internetu zdobyć klientów w nowej rzeczywistości?

Wybierając się w internetową podróż w poszukiwaniu nowych klientów, bardzo często skupiamy się na celu zamiast na poszczególnych etapach tej wyprawy. 👀W ramach szkolenia dowiemy się między innymi co sprawia, że użytkownicy chętniej odwiedzają strony internetowe i dokonują zamierzonych przez nas działań, jakie kluczowe elementy odpowiadają na stronie internetowej za widoczność w wyszukiwarce czy jakie narzędzia warto w tym celu wykorzystać.

Prelegentem spotkania będzie Jakub Pustuła – Certfikowany Specjalista ds. Marketingu Internetowego. Pan Jakub to doradca Google w programie Firmy Jutra, w ramach którego wspiera przedsiębiorców rozwijając ich wiedzę i kompetencje w obszarze marketingu internetowego oraz rozwiązań chmurowych.

Spotkanie w formie on-line na platformie ZOOM

Uprzejmie przypominamy, że uczestnictwo w spotkaniu możliwe jest po ówczesnym założeniu własnego darmowego konta na platformie ZOOM.

Instrukcja jak szybko założyć własne konto -> TUTAJ

Udział jest bezpłatny!