30.04.2021 – WYNAJEM SALI KONFERENCYJNEJ ŁIPH

Szanowni Państwo,

z przyjemnością prezentujemy Państwu naszą salę konferencyjną i zachęcamy do wynajmu. Sala znajdującej się w biurze Izby, w ścisłym centrum miasta – przy Placu Wolności w Łodzi.

Klimatyzowana, przestrzenna sala konferencyjna o powierzchni 84,7 m2.

Możliwość organizowania wszelkiego rodzaju spotkań, seminariów, warsztatów czy konferencji – również online.

Sala zlokalizowana jest w biurze Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej przy Placu Wolności 5 na I piętrze.

Sala posiada 55 krzeseł z możliwością dostawek. Wyposażona jest w rzutnik oraz ekran o wymiarach 350×218 cm. W ścianie obok ekranu znajduje się gniazdo z wyjściem HDMI, z możliwością bezpośredniego podłączenia komputera do rzutnika.

__

Dodatkowo jest możliwość skorzystania z zaplecza Sali konferencyjnej w postaci małej sali do rozmów, negocjacji czy spotkania.

Mała Sala ma powierzchnię 10,08 m2.

___

Łącznie obie sale mają powierzchnię 95,5 m2. Maksymalna liczba osób w obu salach – 62. Sala wyposażona jest również we własne nagłośnienie oraz 2 mikrofony bezprzewodowe. Dostępne jest wydzielone na potrzeby sali Wi-Fi. Izba dysponuje również zapleczem kuchennym, z możliwością udostępnienia w sytuacji korzystania z usług cateringowych. Wszystkie okna posiadają możliwość zasłonięcia ciemnoszarymi roletami, znacząco wyciemniającymi sale np. na potrzeby prezentacji na ekranie.

Cennik wynajmu ustalany jest każdorazowo indywidualnie.

Kontakt w sprawie wynajmu:

Biuro Izby

Zachęcamy do kontaktu i wynajmu.