__

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.
Wspólnie z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy zapraszamy na kontynuację cyklu webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawiać interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej!
Cały cykl został objęty patronatem ŁIPH.
W środę 31 marca 2021 r. o godz. 16:00 zapraszamy na darmowy webinar: „Zadania i status inspektora ochrony danych„
Webinar poprowadzi adwokat Adam Szkurłat.
A dowiedzieć się będzie można między innymi:
- Kim jest inspektor ochrony danych
- Czy każda organizacja musi wyznaczyć IOD
- Jaka jest pozycja IOD w strukturze organizacyjnej
- Jakie są kompetencje IOD
- Jakie są wymagania stawiane osobom pełniącym funkcje IOD
Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/zadania-i-status-inspektora-ochrony-danych/
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!
Prezentacja potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!
Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegentów. Udział jest całkowicie bezpłatny.