21.04.2021 – POD PATRONATEM ŁIPH | Znaczenie Uchwały całej Izby Cywilnej Sądu Najwyższego (z 13.04.2021 r.) dla sporów dotyczących kredytów frankowych

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Wspólnie z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy zapraszamy na kontynuację cyklu webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawiać interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej!

Cały cykl został objęty patronatem ŁIPH.

W środę 21 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 zapraszamy na darmowy webinar: Znaczenie Uchwały całej Izby Cywilnej Sądu Najwyższego (z 13.04.2021 r.) dla sporów dotyczących kredytów frankowych

Adwokat Jerzy Hajn podczas szkolenia przedstawi:

• Zagadnienia prawne przedstawione Izbie Cywilnej Sądu Najwyższego przez I Prezes Sądu Najwyższego.
  • Omówienie dotychczasowych rozbieżności w orzecznictwie Sądu Najwyższego na te sporów frankowych.
  • Omówienie Uchwały całej Izby Cywilnej Sądu Najwyższego i jej znaczenia dla orzecznictwa oraz sytuacji osób dochodzących swoich roszczeń w związku z umową kredytu indeksowanego albo denominowanego do CHF.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/znaczenie-uchwaly-calej-izby-cywilnej-sadu-najwyzszego-z-21-04-2021-r-dla-sporow-dotyczacych-kredytow-frankowych/zapisz-sie

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!

Prezentacja potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegentów. Udział jest całkowicie bezpłatny.