21.04.2021 – POD PATRONATEM ŁIPH | Uchwała całego składu Izby Cywilnej Sądu Najwyższego dot. tzw. kredytów frankowych (III CZP 11/21) – status postępowania w sprawie uchwały i jej znaczenie dla sporów sądowych

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Wspólnie z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy zapraszamy na kontynuację cyklu webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawiać interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej!

Cały cykl został objęty patronatem ŁIPH.

W środę 21 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 zapraszamy na darmowy webinar: Uchwała całego składu Izby Cywilnej Sądu Najwyższego dot. tzw. kredytów frankowych (III CZP 11/21) – status postępowania w sprawie uchwały i jej znaczenie dla sporów sądowych

Adwokat Jerzy Hajn podczas szkolenia przedstawi:

• Status postępowania w sprawie uchwały całego składu Izby Cywilnej Sądu Najwyższego dot. tzw. kredytów frankowych (III CZP 11/21)
  • Zagadnienia prawne przedstawione Izbie Cywilnej Sądu Najwyższego przez I Prezes Sądu Najwyższego.
  • Omówienie znaczenia uchwały całej Izby Cywilnej Sądu Najwyższego dla orzecznictwa oraz sytuacji osób dochodzących swoich roszczeń w związku z umową kredytu indeksowanego albo denominowanego do CHF.

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/uchwala-calego-skladu-izby-cywilnej-sadu-najwyzszego/zapisz-sie

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!

Prezentacja potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegentów. Udział jest całkowicie bezpłatny.