24.11.2020 – FABRYKA KOMPETENCJI | ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – NOWE MOŻLIWOŚCI DLA FIRM

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w webinarze organizowanym we współpracy z Wielkopolską Grupą Prawniczą
Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy sp. k.
, w dniu 24.11.2020 r., godz. 12:00 – 13:00:

Temat szkolenia: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE – NOWE MOŻLIWOŚCI DLA FIRM

Podczas webinaru dowiecie się Państwo, m.in.:
– Dlaczego warto uczestniczyć w zamówieniach publicznych?

– Jak poznać nową przestrzeń do pozyskiwania klientów?

– Jak wyposażyć się w wiedzę teoretyczną i praktyczną?

– Co znaczy gwarancja wiedzy merytorycznej – ponad 800 firm z sektora MMŚP, dzięki temu szkoleniu dowiedziało się m.in., że nie tylko cena decyduje o wyborze oferty!

– Jakie są możliwości kompleksowego przygotowania do prowadzenia zamówień publicznych z uwzględnieniem elektronizacji oraz założeń do nowych procedur ustawy PZP wchodzących w życie 1 stycznia 2021 r.!?

– Jak zdywersyfikować swój portfel klienta?

– Jak otrzymać wsparcie doradców z ponad 15-letnim doświadczeniem w zamówieniach publicznych?

Prowadzący:

Konrad Jaśkowiak, kierownik działu sprzedaży i marketingu w kancelarii „Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy”. Wiedzę zdobywał na Akademii Humanistyczno – Ekonomicznej w Łodzi ze specjalnością administracja publiczna i  Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu ze specjalnością stosunki międzynarodowe. Jest także absolwentem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu na kierunku zarządzanie kadrami. Praktykę menadżerską zawdzięcza pracy w firmach o zasięgu ogólnopolskim. Posiada długoletnie doświadczenie m.in. w branży reklamowej i wydawnictwie Wolters Kluwer sp. z o.o.  W sprzedaży B2B aktywnie od 2004 roku.

Spotkanie online Fabryki Kompetencji z ŁIPH – udział bezpłatny!

REJESTRACJA:
Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, nazwę firmy oraz e-mail do kontaktu należy przesłać do 23 listopada (poniedziałek) 2020 r. do godz. 14:00 na adres: biuro@izba.lodz.pl
Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany na adres email, podany podczas rejestracji.

Zwracamy uwagę, że w trakcie uczestnictwa w spotkaniu, mogą Państwo udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie poczytywane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania w sieci Internet, w tym mediach społecznościowych. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. – SZCZEGÓŁY RODO