4.11.2020 – FABRYKA KOMPETENCJI | O budowaniu relacji z innej strony – znaki rozpoznania w pracy

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w webinarze organizowanym przez firmę członkowską HR SENSOR w dniu 04.11.2020, godz. 17.00 – 20.00:

Jeśli chcesz wiedzieć:

• jak w sytuacji ciągłych zmian i niepewności budować dobre relacje w miejscu pracy
  • jak wzmacniać otwarty przepływ informacji w zespołach, nawet gdy pracujemy zdalnie, czy hybrydowo
  • jak dawać informację zwrotną osobom współpracownikom, która pomoże nam integrować zespół i lepiej radzić sobie z trudnościami

zapraszamy na spotkanie online Fabryki Kompetencji z ŁIPH – udział bezpłatny!

REJESTRACJA:
Zgłoszenia zawierające: imię, nazwisko, nazwę firmy oraz e-mail do kontaktu należy przesłać do dnia 3 listopada 2020 r. do godz. 15:00 na adres: biuro@izba.lodz.pl
Webinar odbędzie się za pośrednictwem platformy ZOOM. Link do spotkania zostanie przesłany na adres email, podany podczas rejestracji.

Zwracamy uwagę, że w trakcie uczestnictwa w spotkaniu, mogą Państwo udostępniać swój wizerunek. Skorzystanie z linku i przystąpienie do udziału w spotkaniu będzie poczytywane jako zgoda na nieodpłatne udostępnianie swojego wizerunku organizatorowi wydarzenia i podmiotom działającym na jego zlecenie w związku z utrwaleniem i prezentacją nagrania spotkania w sieci Internet, w tym mediach społecznościowych. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku. – SZCZEGÓŁY RODO

Do kogo adresowane jest szkolenie?

Szkolenie w pierwszej kolejności adresowane jest dla:
–  właścicieli firm, kadry liderów i menedżerów odpowiadających za zarzadzanie podległymi zespołami.
– dla wszystkich osób zainteresowanych rozwojem osobistym i propagowaniem idei tzw. „biznesu z ludzką twarzą”.

Co oferuje szkolenie?
Szkolenie będzie bazować na wybranych elementach Analizy Transakcyjnej, czyli sprawdzonej  w praktyce teorii wykorzystywanej do pracy z ludźmi w organizacjach na całym świecie.
Dostarcza ona prostych modeli, pozwalających na pogłębione rozumienie siebie i innych do wykorzystania w praktyce zarządzania zespołami i budowania relacji między ludźmi.

Program szkolenia:

• najważniejsze potrzeby psychologiczne według Analizy Transakcyjnej,
  • znak rozpoznania – czym jest i jakie są rodzaje znaków rozpoznania, na ile ta wiedza może być ważna dla menedżera
  • mechanizmy psychologiczne dotyczące znaków rozpoznania i ich znaczenia w zarządzaniu zespołami w sytuacji zmian
  • przydatne techniki związane z wymianą znaków rozpoznania poprawiające jakość komunikacji i atmosferę w zespole
  • analiza (siebie i zespołów) w kontekście wymiany znaków rozpoznania,
  • czego nie warto robić – zakazy dotyczące znaków rozpoznania.

Wartość dodana, czyli co zyskasz biorąc udział?

• Lepiej zrozumiesz przyczyny reakcji pracowników na obecną sytuację (m.in. zmiany modelu pracy, funkcjonowania w sytuacji niepewności).
  • Zdobędziesz wiedzę  na temat mechanizmów psychologicznych pomagających budować dobre relacje ze współpracownikami.
  • Dostaniesz konkretne wskazówki i poznasz dobre praktyki odnośnie sposobów komunikowania się w miejscu pracy, mówienia o sukcesach i rzeczach trudnych.
  • Będziesz mieć możliwość przyjrzenia się sobie w kontekście relacji z innymi, analizy własnych mocnych stron i obszarów do dalszej pracy w roli menedżera, współpracownika.

Prowadzący:
Mateusz Hauk – trener biznesu i umiejętności interpersonalnych, coach, konsultant, doktor nauk społecznych w zakresie psychologii, adiunkt w Zakładzie Psychologii Biznesu i Doradztwa Kariery w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego.
…………………………………………………………………………………………………………………………
HR Sensor

Specjalizujemy się w szkoleniach dla kadry menedżerskiej różnych szczebli oraz pracowników działów personalnych. Pomagamy rozwijać kompetencje niezbędne do efektywnego zarządzania zespołami pracowników,  z zakresu human resources (HR), kadrowo-płacowe. Nas zespół to doświadczeni trenerzy i doradcy. Dostarczamy sprawdzone rozwiązania do szybkiego wykorzystania we własnej firmie. Świadczymy usługi rozwojowe z możliwością dofinansowania dla MMŚP.

HR SENSOR
ul. Piotrkowska 29 lok. 17/19