08.09.2021 – POD PATRONATEM ŁIPH | KONFERENCJA TECHNICZNA „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu” w Radomsku!

Szanowni Państwo,

z przyjemnością zapraszamy do udziału w Konferencji Technicznej 8 września, nad którą nasza Izba objęła Patronat honorowy.

__

Dwa debiuty w jednym! Pierwsza po wakacjach i pierwsza w Radomsku, stacjonarna Konferencja Techniczna Axon Media już 8 września.

Konferencja „Niezawodność i Utrzymanie Ruchu w zakładach produkcyjnych” to wydarzenie dla specjalistów, którzy chcą rozwinąć kompetencje zawodowe, poznać nowinki, inspiracje i najlepsze praktyki z branży. Spotkanie odbywać się będzie w sprawdzonej formule wykładowo-konsultacyjnej poszerzonej o liczne stoiska wystawców i praktyczne warsztaty.

W programie m.in.:

• Skutki braku izolacji termicznej
  • Diagnostyka z wykorzystaniem pomiaru ultradźwięków, wibracji, temperatury i prędkości obrotowej
  • Monitoring parametrów krytycznych w utrzymaniu ruchu
  • Rozwiązania pozwalające na utrzymanie ciągłości produkcji przy jednoczesnym obniżeniu kosztów
  • Bezprzewodowy monitoring maszyn – prostota, oszczędność, niezawodność
  • Dynamometria + porządkowanie miejsca pracy w oparciu o systemy modułowe

Udział w Konferencji jest bezpłatny po rejestracji na stronie: REJESTRACJA

Organizator mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo, podczas wydarzenia wdrożył wszystkie zalecane normy sanitarne i higieniczne, dzięki czemu udział jest maksymalnie bezpieczny dla uczestników.

Patroni Honorowi wydarzenia:

• Krajowa Izba Gospodarcza,