9.06.2021 – FORUM REKOMENDACJI BIZNESOWYCH

(Fotorelacja ze spotkania, na dole strony – fot. Michał Haze oraz Ulanka.net)

Z nieukrywaną satysfakcją, po długim okresie zamknięcia, który tamował organizowanie wszelkich eventów na żywo, możemy znów zaprosić Państwa na spotkanie w ramach Forum Rekomendacji Biznesowych.

FRB to organizowany od lat przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową cykl spotkań, których gospodarzem są firmy członkowskie ŁIPH. FRB nie służy jedynie prezentacji danej firmy – ale pokazywaniu konkretnych projektów i działań biznesowych, wymianie know-how, poznawaniu nowych możliwości i niejednokrotnie poszerzaniu wiedzy i horyzontów. Oprócz okazji na networking i wymianę kontaktów, FRB bywało już wielokrotnie katalizatorem powstawania pomysłów na nowe, łódzkie powiązania biznesowe.

Tym razem gospodarzem spotkania będzie Michał Haze – właściciel salonów firmowych Mikomax Smart Office, a także łódzki developer – firma SYNERGIA.

Spotykamy się w przestrzeni, którą nazwano MULTIROOM, stworzonej z myślą o innej pracy w biurze – bohaterem będą nie tyle meble, co nowe idee i spojrzenia na kształtowanie przestrzeni do pracy, otwieranie się na ekologię, miasto i jego mieszkańców.

Zapraszamy w środę 9 czerwca o godzinie 15.00 – w biurowcu ZIELONY by SYNERGIA przy ul. Wólczańska 143. (spotykamy się przy recepcji na parterze).

Spotkanie zakończymy około 16.30, by do 17.00 zostawić czas na rozmowy kuluarowe przy kawie.

Liczba miejsc jest ograniczona – nadal dbamy o bezpieczeństwo, dlatego przy zgłoszeniach prosimy m.in. o informację o szczepieniu.

Zgłoszenia chęci udziału należy przesyłać do Michała Haze na adres: michal.haze@mikomax.pl

Pozdrawiamy i zapraszamy!!!

Fotorelacja – fot. Michał Haze oraz Ulanka.net