9.12.2020 – Pod patronatem ŁIPH | Nowa regulacja zamówień publicznych – co czeka nas od 1 stycznia 2021 r.?

___

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Kancelaria Lubasz i Wspólnicy zapraszają na nowy cykl webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę nasi eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawić interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm i kadry zarządzającej!

W środę 9 grudnia o godz. 16:00 pt. „Nowa regulacja zamówień publicznych – co czeka nas od 1 stycznia 2021 r.?”.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!

Adw. Adam Szkurłat opowie:

• o nowych rozwiązaniach w prawie zamówień publicznych,
  • na co zwrócić uwagę w okresie przejściowym (przepisy intertemporalne).

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/nowa-regulacja-zamowien-publicznych-co-nas-czeka-od-stycznia-2021/

Spotkanie potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegenta. Udział jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy!