9 listopada 2021-Biznes na Placu

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie „Biznes na Placu”!

Spotkanie odbędzie się stacjonarnie we współpracy z ŁARR oraz ARP 9 listopada (wtorek) o godzinie 14.30!

Będą Państwo także mieli okazję posłuchać Andrzeja Maciejewskiego oraz wykładu „3 zasady przywództwa, bez których żaden lider nie może się obejść!”

W programie Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. odpowie na pytania oraz pokaże jak szybko i sprawnie uzyskać:

1. Pożyczkę rozwojową (inwestycyjną) dla firm.
  2. Pożyczkę obrotową (na bieżącą działalność).
  3. Pożyczkę płynnościową dla firm, które ucierpiały na pandemii.
  4. Pożyczkę dla start-up.
  5. Zabezpieczenia pożyczek oraz możliwe kwoty do otrzymania.
  6. Szkolenie z przygotowania wniosków, wskazówki jak powinny być prawidłowo przygotowane oraz na jaki dokładnie cel.
  7. Możliwość omówienia bezpośrednio z analitykiem możliwości uzyskania finansowania. Wstępna ocena możliwości złożenia wniosku.

Dodatkowo Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. omówi „Centrum Obsługi Przedsiębiorców ARP SA – wsparcie finansowe dla lokalnych firm”

1. Prezentacja parametrów pożyczek wsparcia dla małych i średnich przedsiębiorstw.
  2. Katalog zabezpieczeń rozwiązań finansowych w ARP.
  3. Lista dokumentów wymaganych do złożenia wniosku o pożyczkę w ramach Tarczy Antykryzysowej.
  4. Proces wnioskowania o pożyczkę przez Portal Klienta ARP.

Dodatkowo Doradca projektu Michał Piątkowski Akademia Menedżera 2 przedstawi wystąpienie „Dofinansowanie rozwoju kompetencji menedżerskich”, a Daria Zawalska przedstawi projekt pt. DARE – Day One Alliance for Employment” jako przykład wkładu ŁIPH w rozwój przedsiębiorczości.

Spotkanie odbędzie się 9.11.2021 roku (wtorek) w godzinach 14.30-16.00

w siedzibie Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Liczba miejsc ograniczona!

Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w wydarzeniu pod numerem telefonu: 797 991 360 lub adresem e-mail: biuro@izba.lodz.pl