Anonimowa ankieta – badamy aktualną kondycję przedsiębiorstw

Minął miesiąc, odkąd mierzymy się wszyscy z nową rzeczywistością ekonomiczną oraz społeczną. Liczne zakazany, nakazy i obostrzenia mające na celu stabilizację zachorowań uderzają niestety rykoszetem w polską i światową gospodarkę. Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zwraca się do przedsiębiorców z prośbą o wzięcie udziału w anonimowej ankiecie, dzięki której będziemy mogli poznać aktualną sytuację w Waszych firmach oraz Wasze zdanie na ten temat.

Przedsiębiorco – to Twój głos w dyskusji na temat oceny dotychczasowych działań pomocowych oraz sugestii w stosunku do tworzonych i nadchodzących rozwiązań!

Ankieta jest anonimowa. Dane są nam potrzebne, by pokazać statystyki rządzącym oraz dostosować działania Izby do tego, co dzieje się wśród firm członkowskich i czego od nas Państwo oczekujecie. Wyniki w sposób całkowicie anonimowy zostaną upublicznione także za pośrednictwem naszych kanałów informacyjnych po jej zakończeniu.

Ankieta jest dostępna do piątku 17 kwietnia br. pod linkiem: