Decyzja o przeniesieniu wydarzenia BIZNES MIKSER 4.0 na 2021

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników, została podjęta decyzja o przeniesieniu wydarzenia Biznes Mikser 4.0 na kolejny rok, tj. na 29 marca 2021 /poniedziałek/.

Sytuacja epidemiologiczna związana ze wzrostem zachorowań na COVID-19 i sygnałami ze strony rządu o powrocie do większych obostrzeń sanitarnych, a także widoczna publicznie niepokojąca nonszalancja, polegająca na świadomym niestosowaniu się do zasad sanitarnych – braku maseczki w miejscach publicznych, czy nieprzestrzeganiu dystansu społecznego – istotnie wpływa na nasz pogląd o możliwości pełnego zabezpieczenia i organizacji wydarzenia.

Zapytaliśmy także o Państwa opinię – naszych uczestników, partnerów i prelegentów. Ponad połowa odpowiedzi wskazywała niepewność co do uczestnictwa we wrześniu lub odmowę wzięcia udziału w tym terminie.

Mamy ogromną nadzieję, że nasza troska o wspólne bezpieczeństwo spotka się ze zrozumieniem z Państwa strony. Chcielibyśmy, aby wszyscy mogli wspominać to spotkanie jeszcze długo po jego zakończeniu, ale wyłącznie w dobrych nastrojach.