Przepis na Rozwój 3

Informujemy, że  wciąż skorzystać można z dofinansowań do szkoleń biorąc udział w naborach do projektu Przepis na Rozwój 3 – to oszczędność do 80% wartości wybranych usług, w największym stopniu odpowiadających na aktualne zapotrzebowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z woj. łódzkiego. Warunkiem skorzystania z kursu lub szkolenia jest jego obecność w Bazie Usług Rozwojowych, a wybierać można spośród ponad 20 tys. pozycji.

Szczególną uwagę na Projekt zwracamy tym z Państwa, którzy do tej pory nie brali w nim udziału bądź nie wykorzystali limitu w jego ramach, a przede wszystkim właścicielom i pracownikom w wieku 50+ oraz posiadającym maksymalnie wykształcenie średnie.

Ponadto, od 12 sierpnia do Regulaminu wprowadzono korzystne warunki dla firm zatrudniających obywateli Ukrainy i ich samych, przybyłych do Polski po 24 lutego br.

Najbliższe nabory planowane są na drugą połowę września – to zatem sporo czasu, by zapoznać się
z  wszelkimi informacjami, regulaminem oraz innymi dokumentami, dostępnymi na stronie www.przepisnarozwoj.eu

Na Państwa pytania czekają doradcy Projektu w biurze ŁIPH (pon. – pt., w godz. 8:30-15): Anna Włodarczyk – a.wlodarczyk@izba.lodz.pl tel. 515 352 170, Anna Żeberkiewicz – a.zeberkiewicz@izba.lodz.pl  tel. 507 957 468, Dymitr Janicki: d.janicki@izba.lodz.pl  tel. 502 600 672.

oraz Infolinia HRP (pon. – pt. w godz. 8 -15) : (42) 208 06 06