Urzędy bliżej Przedsiębiorców ONLINE z ZUS | Pomoc z ZUS wynikająca z Tarczy Antykryzysowej

Dołącz do spotkania o godz. 11.00! Otwórz poniższy link:

https://us02web.zoom.us/j/5068625640?pwd=RWllWGZxSEtYeFhxd3kyTjVVWHNwZz09

W przypadku łączenia się za pośrednictwem komputera nie potrzeba pobierać dodatkowego oprogramowania, wystarczy dołączyć poprzez kliknięcie w powyższy link z poziomu przeglądarki stron www. W przypadku korzystania z telefonu komórkowego konieczne jest ściągnięcie i zarejestrowanie aplikacji Zoom – https://zoom.us/  

Przypominamy, iż spotkanie będzie rejestrowane. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku.

***

W ramach cyklu Urzędy bliżej Przedsiębiorców, organizowanego przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową,zapraszamy przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkie osoby zainteresowane wsparciem z ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej, do udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu w formule online:

Pomoc z ZUS wynikająca z Tarczy Antykryzysowej w pytaniach i odpowiedziach. 

Spotkanie poprowadzą wspólnie specjaliści ZUS ze wszystkich oddziałów woj. łódzkiego:
I Oddział ZUS w Łodzi
II Oddział ZUS w Łodzi
Oddział ZUS w Tomaszowie Mazowieckim

Wtorek 2 czerwca 2020 | godz. 11.00 – 12.30
Spotkanie poprzez Zoom – https://zoom.us/  

PYTANIA DO EKSPERTÓW

Podczas spotkania będzie można zadać pytanie ekspertom na ogólnodostępnym czacie, lecz możecie Państwo już teraz wysłać pytanie do nas – pytania wysłane wcześniej drogą mailową mają pierwszeństwo. Pytania przyjmujemy do poniedziałku 1 czerwca do godz. 10.00!*

* Przesłanie pytania nie jest równoznaczne z uzyskaniem odpowiedzi od prelegenta. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru i zadania pytania.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pldo dnia 2 czerwca do godz. 09.00.
Dołączając do wydarzenia wyrażacie Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Na godzinę przed startem spotkania na Państwa maile zostanie wysłany dedykowany link do spotkania za pośrednictwem Zoom – mogą go Państwo otworzyć z poziomu przeglądarki stron www lub skorzystać z zainstalowanej wcześniej aplikacji (do pobrania tutaj – https://zoom.us/ ).

Link zostanie także udostępniony na naszym profilu na facebook’u.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA | Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi