Urzędy bliżej Przedsiębiorców ONLINE z ZUS | Zwolnienie ze składek

Dołącz do spotkania o godz. 11.00! Otwórz poniższy link:

https://us02web.zoom.us/j/5068625640?pwd=RWllWGZxSEtYeFhxd3kyTjVVWHNwZz09

W przypadku łączenia się za pośrednictwem komputera nie potrzeba pobierać dodatkowego oprogramowania, wystarczy dołączyć poprzez kliknięcie w powyższy link z poziomu przeglądarki stron www. W przypadku korzystania z telefonu komórkowego konieczne jest ściągnięcie i zarejestrowanie aplikacji Zoom – https://zoom.us/  

Przypominamy, iż spotkanie będzie rejestrowane. W każdym momencie mogą Państwo wyłączyć swoją kamerę internetową i zapobiec tym samym utrwaleniu swojego wizerunku.

***

W ramach cyklu Urzędy bliżej Przedsiębiorców, organizowanego przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową,zapraszamy przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkie osoby zainteresowane wsparciem w ramach Tarczy Antykryzysowej, do udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu w formule online, tym razem z ekspertem I Oddziału ZUS w Łodzi:

Zwolnienie z opłacania składek w ZUS – zmiany dla przedsiębiorców wynikające z Tarczy 2.0.

Czwartek 7 maja br. | godz. 11.00 – 12.00
Spotkanie poprzez Zoom – https://zoom.us/  


PYTANIA DO EKSPERTÓW

Masz pytanie do eksperta ZUS, na które chciałbyś uzyskać odpowiedź podczas spotkania? Wyślij je do nas na adres: biuro@izba.lodz.pl . Pytania przyjmujemy do środy 6 maja br. do godz. 10.00.

Pytanie będzie można również zadać w trakcie spotkania poprzez ogólnodostępny chat. Jednakże pierwszeństwo mają pytania wysłane wcześniej drogą mailową! Przesłanie pytania nie jest równoznaczne z uzyskaniem odpowiedzi od prelegenta. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru i zadania pytania.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 7 maja br. do godz. 09.00. Dołączając do wydarzenia wyrażacie Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Na godzinę przed startem spotkania na Państwa maile zostanie wysłany dedykowany link do spotkania za pośrednictwem Zoom – mogą go Państwo otworzyć z poziomu przeglądarki stron www lub skorzystać z zainstalowanej wcześniej aplikacji (do pobrania tutaj – https://zoom.us/ ).

Link zostanie także udostępniony na naszym profilu na facebook’u.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA | Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi