Zaproszenie do współpracy

Duńska firma SoftBASE poszukuje partnera na rynku polskim. SoftBASE oferuje rozwiązanie do księgowości o nazwie BizzPath dla małych i średnich firm.

Strona firmy: www.softbase.dk

Co to jest BizzPath?

• Cyfrowe rozwiązanie dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą zmniejszające obciążenia administracyjne
  • Dostosowane do małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą (sklepy, rzemieślnicy, fryzjerzy, restauracje)
  • Nie wymaga instalacji. Brak opłat za konsultacje.
  • Dostępne bezpłatne wsparcie i helpdesk.
  • Wysokie bezpieczeństwo i zgodność z przepisami.
  • Autorem BizzPath jest duńska firma SoftBASE.
  • Projekt pilotażowy działa już w Arabii Saudyjskiej, w przyszłym roku SoftBASE chciałby rozszerzyć działalność na Polskę, Czechy i Bliski Wschód.

Szczegóły techniczne Bizzpath.com

• Rozwiązanie w chmurze (Oracle, APEX, chmura we Frankfurcie)
  • Dane pozostają w Europie bez fizycznej instalacji
  • Rozwiązania zaprojektowane w oparciu o nowe technologie
  • Wysokie bezpieczeństwo i integracje

Korzyści dla klienta:

• Więcej czasu na podstawową działalność (outsourcing dokumentów i pomoc w back-office od SoftBASE)
  • Łatwiejsze księgowanie, fakturowanie, fakturowanie, zakupy itp.
  • Przegląd wydatków i magazynu
  • Łatwiejsze płatności (podatki, dostawcy)
  • Raporty i informacje biznesowe dostępne za jednym kliknięciem
  • System generuje rachunek zysków i strat oraz wszystkie przydatne raporty finansowo-księgowe.

SoftBASE jest zainteresowany nawiązaniem współpracy z firmą sprzedającą software dla małych i średnich firm (sklepów, rzemieślników, fryzjerów, restauracji) lub firmą księgową zainteresowaną rozwojem swojej działalności.

Jeżeli mają Państwo pytania lub są zainteresowani prosimy o skontaktowanie się pod adresem: biuro@izba.lodz.pl