Finał XVIII Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców

Finał XVIII Rajdu Przedsiębiorców

Finał Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców A.D. 2020 był nietypowy i co zrozumiałe, nie tak huczny jak zazwyczaj.
Najważniejsze, że zabawa była przednia, towarzystwo doborowe a humory dopisywały do samego końca rywalizacji oraz podczas wręczenia nagród finalistom.

W związku z ograniczeniami sanitarnymi zdecydowaliśmy się zorganizować galę wręczenia pucharów jedynie w gronie zwycięzców bez oprawy artystycznej oraz licznych atrakcji tak dobrze znanych z poprzednich edycji. Ale za to dzięki uprzejmości Hotelu PURO we wspaniałych okolicznościach przyrody i otoczeniu niesamowitych widoków na Łódź.

Było rewelacyjnie!

Po 2 tygodniach rywalizacji spędzonych na rozwiązywaniu kolejnych zadań, wychodzenia z własnej strefy komfortu i dobrej zabawy wszystkie drużyny “dojechały” na metę!
W klasyfikacji generalnej wyłoniono trzy zwycięskie team’y:

1 Miejsce
Drużyna ESLABONKI

2 Miejsce
Drużyna TRANSITION TECHNOLOGIES

3 Miejsce
Drużyna PROFEKTUS

Gratulujemy Wszystkim!! Jesteście WIELCY!!

Największymi zwycięzcami Łódzkiego Rajdu Przedsiębiorców jak co roku są podopieczni Fundacji GAJUSZ. Nasz Rajd jest imprezą charytatywną – co roku zbieramy środki na rzecz dzieciaków. Podczas zmagań załóg uruchomiona została specjalna zbiórka dzięki której udało nam się zebrać:

9 600 PLN !!