10.03.2021 – POD PATRONATEM ŁIPH | Ostatnia tura wdrożenia PPK

Współpraca Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej i Kancelarii Lubasz i Wspólnicy – Kancelaria Radców Prawnych sp.k.

Wspólnie z Kancelarią Lubasz i Wspólnicy zapraszamy na kontynuację cyklu webinarów pod szyldem RZECZOWO O PRAWIE. Co tydzień w środę eksperci prawni będą spotykać się z Państwem, by omówić aktualne zagadnienia prawne i przedstawiać interpretacje przepisów ważnych dla przedsiębiorców, właścicieli firm oraz kadry zarządzającej!

Cały cykl został objęty patronatem ŁIPH.

W środę 10 marca 2021 r. o godz. 16:00 zapraszamy na darmowy webinar: Ostatnia tura wdrożenia PPK. W jakich sytuacjach przedsiębiorca będzie zwolniony z tworzenia PPK w zakładzie pracy?”

Aplikant radcowski Maciej Jakubowski przybliży następujące zagadnienia:

• Jakie podmioty mają obowiązek stworzyć PPK w swoim zakładzie pracy w ramach ostatniej tury wdrożenia?
  • Do kiedy trzeba stworzyć PPK w zakładzie pracy?
  • Jakie podmioty będą zwolnione z tworzenia PPK w zakładzie pracy?
  • Formalności związane z deklaracją rezygnacji oraz mechanizm automatycznego zapisu do PPK.
  • Jakie konsekwencje grożą za zaniedbania związane z PPK?

Zapisy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.webinary.lubasziwspolnicy.pl/webinary/ostatnia-tura-wdrozenia-ppk-w-jakich-sytuacjach-przedsiebiorca-bedzie-zwolniony-z-tworzenia-ppk-w-zakladzie-pracy/

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, właścicieli firm i członków kadry zarządzającej!

Prezentacja potrwa ok. 30 minut. Będzie rzeczowo o prawie!

Tylko osoby zarejestrowane na webinar otrzymają prezentację przygotowaną przez prelegentów. Udział jest całkowicie bezpłatny. Zapraszamy!