15.12.2020 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Walka ze stresem w czasie COVID-19 oraz Ocena Ryzyka Zawodowego

Zapraszamy na kolejne spotkanie online w ramach cyklu Urzędy bliżej Przedsiębiorców. Tym razem tematami spotkania online są:

• Jak radzić sobie ze stresem w czasie COVID-19”

• Ocena Ryzyka Zawodowego w dobie pandemii

Organizator: ŁIPH wraz z Państwową Inspekcją Pracy w Łodzi
Termin i forma: 15 grudnia, godz. 11:00 – 13:00, online za pośrednictwem platformy ZOOM. Link zostanie wysłany przed wydarzeniem. Spotkanie będzie rejestrowane. Zapoznaj się z RODO

Zapisy: do 14 grudnia (poniedziałek) – zgłoszenia prosimy wysłać na adres biuro@izba.lodz.pl

O czym podczas szkoleń?

– Psycholog Marta Kwiatkowska przeprowadzi szkolenie „Jak radzić sobie ze stresem w czasie COVID-19”. W temacie o wpływie stresu na działalność zawodową, jak i odczuwalne skutki pandemii w sferze prywatnej.

– Nadinspektor Grażyna Ślawska przeprowadzi szkolenie z „Oceny Ryzyka Zawodowego w dobie pandemii” w oparciu o dotychczas wprowadzone narzędzia i tarcze antykryzysowe oraz skutki COVID-19 na działalność gospodarczą.

Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na biuro@izba.lodz.pl do 10 grudnia (czwartek).

Projekt wspierają:
– Business Centre Club