XVIII Łódzki Rajd Przedsiębiorców wystartował!

Choć wirus pokrzyżował nam plany uznaliśmy, że jak co roku – Łódzki Rajd Przedsiębiorców – impreza integrująca lokalne środowisko biznesowe – musi się odbyć !

Nie zrealizujemy wcześniejszej koncepcji z wielkim finałem, koncertem i licznymi atrakcjami, bo ograniczenia związane z zachowaniem reżimu sanitarnego oraz poczucie odpowiedzialności za zdrowie uczestników nam na to nie pozwalają. Niemniej – w ramach odmrażania nastrojów i w poczuciu jeszcze większej konieczności budowania wspólnoty – przygotowaliśmy całkowicie inną wersję tego kultowego już wydarzenia.

Zapraszamy zatem, jak co roku, załogi reprezentujące firmy z regionu łódzkiego do dwutygodniowej rywalizacji, na którą będą składały się nie tylko zadania online, ale też 3 zadania w realnej przestrzeni, przypominające coroczne rajdowe zmagania.

Łódzki Rajd Przedsiębiorców jest imprezą charytatywną – co roku zbieramy środki na rzecz dzieciaków będących podopiecznymi Fundacji GAJUSZ. Nie możemy zawieść ich w tym roku – dlatego apelujemy do łódzkich firm o wzięcie udziału w rywalizacji i podjęcie wyzwania. Podczas zmagań załóg uruchomiona zostanie specjalna zbiórka – im więcej załóg wystartuje, im więcej osób uda nam się zaangażować – tym większej liczbie potrzebujących małych serc uda nam się pomóc.

TEGOROCZNY RAJD JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY – oczekujemy jedynie Waszego zaangażowania, ducha pozytywnej rywalizacji w słusznej sprawie.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber oraz Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska.

Termin Rajdu:

Pierwsze zadania online pojawią się w środę 10 czerwca, a ostatnie zadania do wykonania – 26 czerwca. Finał Rajdu – na który zaprosimy na żywo najlepsze załogi – zaplanowaliśmy na sobotę 27 czerwca. Mimo formuły częściowo zdalnej – mamy dla Was realne puchary które wręczymy w Łodzi, podczas transmisji na żywo.

Rejestracja załóg:

Rejestrować można się już od dziś poprzez link na stronie www.rajdprzedsiebiorcow.pl . By się zarejestrować musicie utworzyć załogę od 2 do 5 osób, nadać jej nazwę (może być nazwa firmy), wybrać kapitana, który poda przy rejestracji dane kontaktowe (numer telefonu i mail, na który otrzymywać będzie powiadomienia o kolejnych zadaniach) oraz zaakceptować regulamin Rajdu dostępny na stronie. Rejestracji najlepiej dokonać przed 10 czerwca, ale załogi które dołączą do nas nieco później też mają szansę na wygraną.

Punktacja i ranking:

Zadania online są punktowane od 1 do 3 pkt, zadania, które wymagają większego zaangażowania, w tym uruchomienia samochodu, jak przystało na rajd, zrobienia zdjęć lub uruchomienia Waszej kreatywności – nawet do 10 pkt. Ale punktowana będzie również zbiórka na rzecz podopiecznych Fundacji Gajusz – tu Waszym zadaniem będzie uruchomienie jak największej liczby znajomych, którzy pod nazwą Waszej drużyny wesprą zbiórkę. Drużyna, która uzbiera największą kwotę otrzyma 15 punktów, druga w kolejności 12, trzecia 10 itd…

W trakcie rywalizacji co pewien czas będziemy publikowali aktualny ranking. Jak co roku Łódzki Rajd Przedsiębiorców to przede wszystkim zabawa w szczytnym celu.

www.rajdprzedsiebiorcow.pl