Nabór tematów na Fabrykę Kompetencji 2020/2021

Rozpoczynamy ponownie rekrutację tematów do naszego autorskiego cyklu bezpłatnych warsztatów dla firm członkowskich – Fabryka Kompetencji. Reaktywacja spotkań w siedzibie Izby odbędzie się z zachowaniem wszelkich reżimów sanitarnych, zgodnie z obowiązującymi przepisami. Założeniem cyklu jest przekazywanie wiedzy i praktycznych umiejętności niezbędnych do właściwego funkcjonowania firm oraz rozwoju kompetencji osób zarządzających. Zapraszamy firmy członkowskie do aplikowania mailowo – w  zgłoszeniach prosimy wskazać proponowany temat oraz zakres merytoryczny spotkania, a także zaproponować dogodny termin (miesiąc + I/II połowa).

Spotkania odbywają się zwyczajowo w godzinach popołudniowych między godziną 14:00 a 18:00 w siedzibie ŁIPH na Narutowicza 34 lub – po uzgodnieniu – w siedzibie Firmy. Możliwe jest także zorganizowanie przez Państwa spotkania w formule on-line, prosimy o stosowną informację w zgłoszeniu.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: biuro@izba.lodz.pl do dnia 11.09.2020 r., w tytule podając: Fabryka Kompetencji 2020/2021.