Znajdź nas na:

Kontakt

Home Kontakt

Nasza siedziba

ul. Narutowicza 34
90-135 Łódź

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać dodatkowe informacje

Napisz do nas



Dyrektor Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Rafał Ostrowski
e-mail: r.ostrowski@izba.lodz.pl
kom. + 48 515 304 504

Dyrektor biura projektów i pozyskiwania funduszy

Marta Walczak
email: m.walczak@izba.lodz.pl
kom. + 48 501 799 328

Administracja, sprawy członkowskie

Magdalena Nowak
e-mail: m.nowak@izba.lodz.pl
tel. 42 208 93 23

Eventy, komunikacja, marketing

Iwona Stelmasiak
e-mail: i.stelmasiak@izba.lodz.pl
tel. 42 208 93 23

Legalizacja dokumentów, wystawianie uniwersalnych świadectw pochodzenia towaru

Anna Pawlak
Anna Kamińska

tel. 42 208 92 71
kom. +48 502 306 001
e-mail: a.pawlak@izba.lodz.pl
e-mail: legalizacja@izba.lodz.pl

Podpis elektroniczny

Anna Włodarczyk

e-mail: e_podpis@izba.lodz.pl
tel. 42 208 92 70
kom. +48 501 867 885