22.09.2020 – Spotkanie z ekspertami KIG – Wsparcie przy zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa wraz z Krajową Izbą Gospodarczą zapraszają na spotkanie informacyjne w ramach projektu: „Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 września w godzinach 10.00 – 13.00 w siedzibie ŁIPH przy ul. Narutowicza 34 – 4. piętro, sala 403.

Eksperci z Krajowej Izby Gospodarczej zaprezentują najważniejsze kwestie związane z ideą projektu oraz przedstawią korzyści oraz formy wsparcia jakie mogą zaoferować pracodawcy zatrudniający osoby z niepełnosprawnością.

Podczas spotkania będzie możliwość uzyskania konsultacji na tematy:

·       WSPARCIE W REKRUTACJI KANDYDATÓW DO PRACY

·       ZMNIEJSZENIE WPŁAT NA PFRON

·       REFUNDACJA KOSZTÓW ADAPTACJI STANOWISKA PRACY

·       MIESIĘCZNE DOFINANSOWANIE Z TYTUŁU ZATRUDNIANIA

OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

·       ZWROT KOSZTÓW WYPOSAŻENIA STANOWISKA PRACY

·       ZWROT KOSZTÓW ZATRUDNIENIA PRACOWNIKA WSPOMAGAJĄCEGO

Ilość miejsc ograniczona, spotkanie jest dla Państwa bezpłatne. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie: m.walczak@izba.lodz.pl

Osoba do kontaktu: Marta Walczak, Dyrektor Biura Projektów i Pozyskiwania Funduszy | tel. 501 799 328