07.04.2021 – FABRYKA KOMPETENCJI | FUNDUSZE INWESTYCYJNE – SZANSE I ZAGROŻENIA

View Calendar

=> Termin: 7 kwietnia 2021 r. o godz. 10:00 zapraszamy na darmowy webinar poświęcony tematyce funduszy inwestycyjnych.

=> REJESTRACJA: Do 6 kwietnia (wtorek) 2021 r. d –> zgłoszenia na adres: rejestracja@izba.lodz.pl

=> Temat szkolenia: Fundusze inwestycyjne – szanse i zagrożenia.

Czy warto inwestować własne pieniądze w fundusze inwestycyjne? Czy fundusze inwestycyjne dzisiaj mogą być alternatywą do nieruchomości lub trzymania pieniędzy w banku?

Nieustający okres pandemii, to dla wszystkich przedsiębiorców, jak i osób chcących zwyczajnie powiększać własne zasoby finansowe, czas specyficzny. Z jednej strony dużo osób na tym finansowo ucierpiało, a z drugiej – najbogatsi w Polsce i na świecie w tym samym okresie mocno się wzbogacili. Obniżanie stóp procentowych przez NBP, skrajnie niskie oprocentowanie lokal bankowych, a wręcz dopłacanie bankom do trzymania pieniędzy na kontach, skupywanie obligacji przez rząd celem „pompowania” gospodarki żywą gotówką…Na rynku finansowym dzieje się dużo, zatem nie jest zaskoczeniem, że ludzie szukają alternatywnych form powiększania oszczędności. Jednym z takich rozwiązań są fundusze inwestycyjne.