14.01.2021 – URZĘDY BLIŻEJ PRZEDSIĘBIORCÓW | Instrumenty wsparcia dla przedsiębiorców z ZUS, wynikające z Tarczy 6.0

View Calendar

Zapraszamy do udziału w kolejnej odsłonie naszego cyklu Urzędów Bliżej Przedsiębiorców. Tym razem we współpracy z ZUS I Oddział w Łodzi.

Tematami spotkania online będą instrumenty wsparcia z ZUS dla przedsiębiorców przewidziane w pakiecie antykryzysowym Tarcza 6.0. Wszystkie informacje o Tarczy 6.0 dostępne na naszej STRONIE.

Organizator: ŁIPH wraz z ZUS I Oddział w Łodzi.
14 stycznia (czwartek), godz. 11:00 – 13:00 online za pośrednictwem platformy ZOOM. Link zostanie wysłany przed wydarzeniem. Spotkanie będzie rejestrowane. Zapoznaj się z RODO.

Zapisy: do 13 stycznia (środa) – zgłoszenia prosimy wysłać na adres biuro@izba.lodz.pl

Program spotkania, czyli o czym eksperci ZUS będą mówić:

• Dodatkowe świadczenie postojowe
  • Jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osoby prowadzącej pozarolniczą działalność gospodarczą
  • Zwolnienie z opłacania składek za lipiec, sierpień i wrzesień 2020 r.
  • Zwolnienie z obowiązku opłacania składek za listopad 2020 r.
  •  Zwolnienie z obowiązku naliczania składek od umów cywilnoprawnych
  • Jednorazowe dodatkowe świadczenie postojowe dla osób wykonujących umowy cywilnoprawne

Ważne:
Istnieje możliwość zadania pytań ekspertom już przed wydarzeniem, aby odpowiedź w trakcie spotkania online była jak najbardziej wyczerpująca.
Pytania do ekspertów prosimy wysyłać na biuro@izba.lodz.pl do 11 stycznia (poniedziałek).

Projekt wspierają:
– Business Centre Club