22.04.2021 – NAWIGOWANIE FIRMĄ W TRUDNY CZAS – KONIECZNOŚĆ, RYZYKO, SZANSA, SATYSFAKCJA (Darmowy webinar)

View Calendar

22 kwietnia (czwartek) o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie online z Piotrem Soroczyńskim – Głównym Ekonomistą oraz Dyrektorem Biura Polityki Gospodarczej Krajowej Izby Gospodarczej.

-> Temat: Nawigowanie firmą w trudny czas – konieczność, ryzyko, szansa, satysfakcja

-> OrganizatorKlub 500

-> WspółpracaKrajowa Izba Gospodarcza oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa

Gość specjalny podzieli się z nami doświadczeniem, wiedzą i przemyśleniami wynikających z monitoringu zdarzeń gospodarczych i ekonomicznych.

W trakcie spotkania omówione zostaną kwestie związane z aktualną sytuacją gospodarczą i ekonomiczną w kraju z uwzględnieniem zagadnień:

• Perspektywy osłabienia tempa wzrostu gospodarczego na lata 2021/2022;
  • Czy warto inwestować i brać kredyty w aktualnej sytuacji pandemicznej;
  • Czy i na jakie branże najmocniej wpłyną pieniądze z Funduszu Odbudowy i czy możliwy jest boom w polskiej gospodarce;
  • Dlaczego polskiej gospodarce pandemia najmniej zaszkodziła ze wszystkich krajów UE;
  • Czy należy oczekiwać podwyżki stóp procentowych w bieżącym roku?

ZAPISY zbieramy do 21 kwietnia -> TUTAJ

Zapraszamy serdecznie,