29.07.2021 – SEMINARIUM: MEDIACJA w praktyce – także podczas pandemii?

View Calendar

Szanowni Państwo,

w imieniu Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej oraz Centrum Mediacji Lewiatan i Konfederacja Lewiatan, serdecznie zapraszamy do udziału w Seminarium.

Centrum Mediacji Lewiatan i Konfederacja Lewiatan jako jeden z czterech partnerów Ministerstwa Sprawiedliwości w ramach projektu „Upowszechnienie alternatywnych metod rozwiązywania sporów poprzez podniesienie kompetencji mediatorów, utworzenie Krajowego Rejestru Mediatorów (KRM) oraz działania informacyjne” zaprasza osoby (zamieszkujące, prowadzące działalność/praktykę lub zatrudnione) z województw: mazowieckiego, śląskiego, łódzkiego oraz opolskiego* do udziału w bezpłatnym seminarium pt.  MEDIACJA w praktyce – także podczas pandemii?

Seminarium odbędzie się 29 lipca 2021 r. w godz.  od 12.00 – 16.00 w siedzibie Wojewódzkiego Centrum Arbitrażu i Mediacji w Łodzi przy Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej w Łodzi, Plac Wolności 5 (I piętro, lok. 2)

LINK DO REJESTRACJI NA SEMINARIUM: http://ikongr.es/c/pprhFjcI