Kreatywne Łódzkie. Forum Komunikacji Biznesowej

View Calendar
06/06/2022 10:00 - 16:00

6 czerwca 2022 w Pałacu Herbsta zaplanowaliśmy organizację wydarzenia pod nazwą Forum Komunikacji Biznesowej, czyli akademia kreowania wartości w biznesie.

Wydarzenie jest realizowane we współpracy z Marszałkiem Województwa Łódzkiego.

 

Prelegentami wydarzenia będą autorytety funkcjonujące w przestrzeni psychologii biznesu czy szeroko rozumianej komunikacji w biznesie.

 

*Jacek Walkiewicz

Psycholog,  absolwent Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich mówców. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców. Od dwudziestu pięciu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący , narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykłady na TEDx  umieszczone na YouTube mają ponad 9 milionów odsłon. Autor książek: „Pełna MOC marzeń”, „Rozmyślnik Jacka Walkiewicza”,  „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości”,. Ta ostatnia została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejsza książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku.

**Nadia Kirova

Trener biznesu, wykładowca akademicki i coach, manager i przedsiębiorca, z ponad 25-letnim doświadczeniem zawodowym. Certyfikowany konsultant metod analizy osobowości zawodowej i rozwoju, coach stosujący w swojej praktyce kwestionariusze Master Person Analysis, FRIS, Gallup, MTQ48 - odporność psychiczna (mental toughthness), Reiss Motivation Profile, Facet5 i Value Match. Instruktor Calligraphy Health System-Calligraphy Yoga - styl QiGong (Tai-Chi) oraz ZEN Coaching praktyk. Design Thinking Moderator. Współzałożyciel, partner i członek zarządu firmy Kirov Strategic Negotiators specjalizującej się w doradztwie i szkoleniach w zakresie negocjacji i budowania relacji w biznesie. Założyła i zorganizowała pięć spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w branżach - ciężkich maszyn produkcyjnych, turystycznej, szkoleniowej i reklamowej.

***Jerzy Bralczyk

Językoznawca, specjalista od mowy polskiej. Jest autorem licznych prac z tej dziedziny oraz częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych, gdzie wypowiada się na temat polskiego słownictwa, pochodzenia poszczególnych wyrazów, ich wymowy itp. Do najbardziej znanych i poczytnych książek jego autorstwa należą "Słowo o słowie", która powstała na podstawie cyklu audycji radiowych z udziałem profesora Bralczyka oraz "Kiełbasa i sznurek" napisana wspólnie z Michałem Ogórkiem.

Istotną rolę w odgrywa działalność popularyzatorska – w sferze poprawności języka, zwłaszcza publicznego, a także języka polityki, reklamy, prawa. Od lat służy konsultacjami różnym instytucjom, jest zapraszany jako referent na wewnętrzne konferencje branżowe. Często bywa ekspertem językowym w sprawach konfliktowych i jurorem w konkursach o charakterze językowym. Jego programy radiowe i telewizyjne, także skierowane do widzów i słuchaczy za granicą, miały i mają dość liczną publiczność. Jest wiceprzewodniczącym Rady Języka Polskiego. Przynależy również do Polskiego Towarzystwa Językoznawczego, Komitetu Językoznawstwa PAN, Rady Etyki i Ładu Informacyjnego przy Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz Collegium Invisibile.